Надзвичайна подія

Надзвичайні новини

  • 4
  • 5
  • 6

У зв’язку з подіями щодо спроби викрадення дитини, які трапилися в м.Чернівці, адміністрація школи, класоводи та класні керівники провели з учнями бесіди-інструктажі про те, як поводити себе з незнайомцями.

Учні середньої та старшої школи обговорили  газетні статті, які з’явилися на перших шпальтах. Таке спілкування допоможе учням розгледіти небезпеку і уникнути її. Діти практично вчилися вирізняти серед потоку інформації правду і брехню, від якої залежить особиста безпека.

Заступник директора з виховної роботи школи Л.В.Дячук з превентивною метою запросила до школи представників патрульної поліції міста. Вони провели роз’яснювальні бесіди з дітьми різних вікових категорій.

Написання 17 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

 Написання 17 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

У День української писемності та мови 9 листопада учні 9-11 класів ЗОШ №31 міста Чернівці  під час проведення тижня медіаграмотності взяли участь у написанні 17 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Під час роботи панувала атмосфера єднання, підтримки, патріотичного духу. Радіомедіапростір на якусь долю часу об’єднав старшокласників школи з українцями в різних куточках світу. Вони разом створили українську хвилю єдності!

конкурс стінгазет «Революція гідності очима учнівської молоді».

 конкурс стінгазет «Революція гідності очима учнівської молоді».

  • 3
  • 2
  • 1

У рамках тижня медіаграмотності у Чернівецькій ЗОШ №31 пройшов конкурс стінгазет «Революція гідності очима учнівської молоді». Старшокласники вчилися самостійно добирати, обробляти та аналізувати фактичний інформаційний матеріал. Результати конкурсу показали, що учні вміють критично мислити та висловлювати  власну думку щодо актуальних подій сьогодення.

Створеня відеороліку англійською мовою

 Створеня відеороліку англійською мовою

Зусиллями учнів школи під умілим керівництвом вчителя англійської мови Драгомерецької Л.В. створено відеоролик англійською мовою про Чернівецьку ЗОШ № 31. Мета медіаінформації – створення позитивного іміджу навчального закладу і його популяризація.

План проведення тижня медіаграмотності

Хто володіє інформацією,

той володіє світом.