Урок здоров’я

Урок здоров’я

Сьогодні 04.03.2020 р. у кожному класі відбулися уроки здоров’я «Спалах коронавірусу: про що треба знати». Учні мали змогу дізнатись, що таке коронавірус, ознайомитись із методами захисту в умовах поширення вірусних інфекцій, набути навичок самооцінки та самоконтролю стану власного здоров’я, ознайомились також із алгоритмом дій у разі виникнення симптомів захворювання.

Дітям про булінг

Дітям про булінг

Класним керівником 5-А класу Радевич Т.В. було проведено годину спілкування на тему  «Дітям про булінг».  Учні дізналися, що таке булінг, та які його прояви, взяли участь в анкетуванні та переглянули добірку мультфільмів, які допомагають запобігти булінгу серед дітей.

День Соборності

День Соборності

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до прийняття Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в умовах важкої боротьби за незалежність українських земель.

Лекторська група  школи підготувала та провела радіолінійку, присвячену Дню Соборності України.

Також до Дня Соборності України  вчителем історії Радевич А.С. для учнів 8-б класу було проведено вікторину «Соборна Україна» — інтелектуальне змагання для тих, хто насамперед любить Україну, відчуває себе  українцем і хоче перевірити й поповнити свої знання про її історію, географію, народні звичаї, традиції та  літературу.

Наша країна давня, але як незалежна – ще зовсім молода. Тож давайте любити й оберігати її – багату, молоду, найкращу для нас. І тоді вона засяє яскравою зіркою на європейськім небосхилі!

                               Любіть Україну у сні й наяву,
                               Вишневу свою Україну!
                               Всім серцем любіть Україну свою, —
                               І вічні ми будемо з нею.Знаймо свої права-виконуймо свої обов’язки

Знаймо свої права-виконуймо свої обов’язки

12.12. у 5-А класі проведено  годину  спілкування» Знаймо свої права-виконуймо свої обов’язки». Учні були надзвичайно активні. Під час години спілкування учні 5-А класу представили цікаві ситуації та визначили, які права було порушено.
Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

Сьогодні 16 грудня 2019 року у школі відбулось родинне свято «Андріївські вечорниці» , де учні 4В класу з батькам та класним керівником Антоновою Євгеніїю Віталівною мали змогу пригадати народні традиції і звичаї, а також розкрити свої таланти.

День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

З метою відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України у Чернівецькій  ЗОШ № 31 було проведено ряд заходів, а саме:

  • 08.05.2019 —  радіолінійка“Пам’ятати заради майбутнього” та організовано  книжково-ілюстровану  виставку  “Друга світова в документах”.
  • Учні 10 класу взяли участь в  міському етапі обласного конкурсу учнівській науково-дослідній  конференції   “Український вимір процесів європейської інтеграції”. Струц Іван зайняв ІІІ місце в міському етапі обласного конкурсу наукових есе “Український вимір процесів європейської інтеграції ” на тему  Трудова міграція: ціна регулювання”.
  • Виставка плакатів  “Героям слава!” .
  • Для учнів  10 класу організовано  перегляд та обговорення фільму “Холодний Яр. Воля України або смерть”.
  • Вчитель історії Радевич Тетяна Василівна провела урок-пам’яті “Подвиг, що залишиться у  віках”   у 10 класі .
  • Години спілкування  “Війні немає забуття ”
  • Акція «Маки пам’яті» (майстер-клас з виготовлення маків)  
  • Акція «Милосердя» для ветеранів війни»