семінар Practice CACTUS

семінар Practice CACTUS

17.03.2018 року на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №31 відбувся семінар Practice CACTUS. Протягом 7-годинногу семінару 37 учасників — учнів ЗОШ №31 мали можливість

·       попрактикувати англійську мову (весь семінар відбувався виключно англійською);

·       здобути навички у проектному менеджменті, роботі в команді, критичному і творчому мисленні, прав людини;

·       ознайомитися з ідеями та проектами молодих людей з України та США;

·       покращити свої лідерські здібності.

НГО “КАКТУС” діє вже протягом 10 років за підтримки Американських Рад в Україні та Міністерства Освіти і Науки України. Семінари Practice CACTUS координуються випускниками проекту міжнародної технічної допомоги «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX), що адмініструється в Україні організацією «Американські ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» та співпрацює з Peace Corps Volunteers, EdCamp та GoGlobal.

Семінари Practice CACTUS — це  одноденні семінари, розроблені для української молоді, які проводяться протягом березня, квітня та травня щорічно.  Мета даних семінарів: залучити українську молодь 14-18 років до участі у громадському житті, волонтерстві, сприянні позитивним перетворенням у суспільстві

 Команда волонтерів, яка працювала у Чернівцях складалася з 10 неймовірно творчих, розумних, талановитих й успішних молодих людей, які змінюють Україну на краще. Під час семінару  учні у ігровій формі вирішували спеціальні соціальні завдання, які допоможуть навчитися бути лідером, працювати в команді і вносити позитивні зміни у свої колективи. На цих заняттях учасники розробляли ідеї власних проектів, грали в психологічні ігри та вчилися базовим навикам роботи з людськими ресурсами.

Кожен, хто відвідав семінар, не пошкодував про це, адже час був проведений весело і з користю. Це справді було незабутньо!

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.