GoCamp Afterschool

GoCamp Afterschool

GoCamp Afterschool — це новий формат позашкільної програми з поглибленим вивченням англійської мови із залученням іноземного волонтера.
В рамках реалізації проекту GO Camp After School Activities  до Чернівецької загальноосвітньої школи №31 завітав волонтер із Великобританії (м.Портсмут) Х”ю Робертс (Huw Roberts) з програмою “Innovation and entrepreneurial culture” для старшокласників. Співпраця з волонтером сприяла підвищенню мотивації  до вивчення іноземних мов,  подоланню мовного бар’єру,  удосконаленню розмовної  англійської мови.   

Після уроків діти брали участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми діти вчилися працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

Окрім позашкільної роботи з дітьми, волонтер також брав участь у навчальному процесі — уроках англійської мови (5-11 класи) і допомагав вчителеві проводити заняття, використовуючи не лише мовні навички, а і особистий досвід, знання та вміння.

Проект Innovation & Entrepreneurial Culture завершено. Всі його учасники отримали сертифікати, які засвідчують участь у ньому. Без сумніву цей проект приніс не лише задоволення від спілкування, але й цінний життєвий досвід. Щиро дякуємо усім, хто долучився до його реалізації!

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.